Sok blogot kezdtem már... de igazából majdnem mindbe csak fanfictionokat írtam. Ebben is megtalálhatóak lesznek a ficik, mivel imádok írni. De ide kpoppal és Dél-Kore
ával kapcsolatos dolgokat is felteszek majd. Remélem hasznosnak és érdekesnek fogjátok találni. Kellemes olvasgatást! :) Shenii ~