2012. április 1., vasárnap

Annyeong!

Sok blogot kezdtem már... de igazából majdnem mindbe csak fanfictionokat írtam. Ebben is megtalálhatóak lesznek a ficik, mivel imádok írni. De ide kpoppal és Dél-Koreával kapcsolatos dolgokat is felteszek majd. Remélem hasznosnak és érdekesnek fogjátok találni. Kellemes olvasgatást! :)  Shenii ~



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése