- Hát hosszú napunk volt az biztos. - dőltem le mellé én is.
- Ó basszuskupirtussz! - kiáltott fel Bom.
- Mi van? - ültünk föl ijedten CL-el.
- A kis szörnyetegem bepisilt! - hozta be dühösen Bom, Chocot a szobába kinyújtott kezekkel, távol tartva magától.
- Ejnye mancus! - simogattam meg.
- Mancus? Te ezek után még mancusozod? Rápisilt a kedvenc melltartómra! - háborgott tovább. Ezen CL-el nevetnünk kellett, mire Bom értetlen fejet vágott. Nem értette mi olyan vicces azon, hogy Choco lepisilte a melltartóját.
![]() |
| De hát ő rá hogy lehet haragudni? *-* |
- Tudjátok menjetek a fenébe! - vágott hozzánk egy párnát durcásan.
- Na de komolyan szerintetek jók lettek a képek? - hagyta abba CL a nevetést.
- Biztosan! Profi fotósaink vannak és a modellekkel sincs baj. - egóskodtam. - Amúgy Minzy mikor jön haza?
- Azt mondta hamaro...
- Ó Básszálbitturitussz! - jött be Minzy az ajtón.
- Na már megint mi van? - néztünk ki a szobából.
- hazafele jövet rácsöppent valami a számra! Azt hittem esőcsepp ezért halál nyugodtan lenyaltam! - kiabált Minzy.
- És? - néztünk értetlenül.
- Felnéztem az égre és láttam, hogy hétágra süt a nap... kiderült, hogy ami a számra csöppent nem esőcsepp, hanem galambszar volt...
- A... aha... - próbáltunk komolyak lenni. Fél percnél tovább nem bírtuk. Kitört belőlünk a nevetés. Majd' megfulladtunk.
- Szerintetek ez vicces? - sértődött meg Minzy.
- Hát enyhén! - fulladozott Bom.
- Csak nevessetek! De veletek is megtörténhetett volna! - fordított hátat nekünk. Ezen még jobban nevettünk.
- Mi olyan mulatságos? - Jöttek be az ajtón a BigBanges fiúk.
- Taeyang hallod?... Kopogásról hallottál már? - tolta le a fiút Minzy.
- Hoppá valaki ma nagyon harapós kedvében van. - szaladt be GD a szobába Gahoval.
- Ne! Vidd ki! Mielőtt lepisili a melltartómat! - kiáltott fel Bom.
- Nem te nyalogattál ma galambszart! - durcáskodott még mindig Minzy.
Erre a srácok értetlen fejet vágtak.
- Ti egyébként melyik bolygóról származtok? - kérdezte T.O.P.
- A YG Entertainment bolygójáról.
- Na jó... akkor vegyük sorra... Minzy... te miért nyalogattál g... galambszart? - nézett Seungri elég furán.
- Hát az úgy volt, hogy jöttem hazafele és valami rácsöppent a számra. Azt hittem, hogy esőcsepp ezért lenyaltam... de kiderült, hogy galambszar volt.
A srácok először sokkolt arccal néztek de utána belőlük is kitört a nevetés. Főleg, hogy Minzy mindezt halálosan komolyan mondta.
- Basszus! - fogta a hasát GD. - Ez most komoly?
- Ezt nem hiszem el, hogy ti is kiröhögtök! - Sértődött be megint Minzy.
- De most őszintén szerinted ezen mit lehet ha nem röhögni? - fogta meg a vállát Taeyang aki majd' megfulladt.
- Tudod Oppa menj te a fenébe! Meg ti is! - ment el sértődötten a szobájába Minzy.
A srácok még kb. tíz percig röhögtek, majd megunták.
- Tulajdonképpen miért jöttetek? - kérdeztem tőlük.
- Azért, hogy szóljunk nektek, hogy holnap reggel indulunk egy csapatépítő táborba. Elvileg több banda is jön de még nem tudjuk kik. Azt mondták meglepetés, hogy jobban összebarátkozzanak egyes bandák.
- Chö... hát szerintem azt akarják, hogy duetteket meg ilyesmiket csináljunk velük... tudjátok a pénzért mindent de azért hülyének ne nézzenek már minket... csapatépítő kemping... pfff - mondta Bom lenézően.
- Jó mindegy a lényeg, hogy holnap indulunk is! A többit majd megtudjátok. Mi most megyünk és összepakolunk. Ja, amúgy két hétre megyünk. Na sziasztok! - köszöntek el a srácok, majd elmentek.
- Hát ez remek. Akkor én megyek is pakolni. - állt fel CL.
- Szerintem mi is pakolunk Bommal. - mondtam.
Bom és én egy szobában voltunk. Minzy és CL úgyszintén.
- Ja és valahogy békítsd ki Minzyt! - röhögött Dara.
CL csak mosolygott egyet, majd kiment.
- Te hallod? - szólalt meg Bom kb. negyed óra pakolás után.
- Hm? - néztem fel a bőröndöm mélyéről.
- Mi lenne ha csinálnák egy műsort mi ketten ahol ciki helyzeteket mutatunk be szóban és elmondjuk, hogy mit kell csinálni ha valaki ilyen helyzetbe kerül?
- Ez most Minzyről jutott eszedbe? - vigyorogtam.
- Aha.
- Én benne vagyok. Mikor kezdjük?
- Most! - kapta elő Bom a kamerát és már vett is. Ezek szerint rögtönözni fogunk. Felültünk az ágyra és magunkat véve elkezdtünk beszélni.
- Annyeong mindenki! - vigyorgott bele Bom a kamerába. - Ez itt a BomDara show! Most megmutatjuk, hogy hogyan kerülj el cikis helyzeteket! Kezdjük a sulival. Ha cikis helyzetekről van szó, akkor a suli a legkockázatosabb terep. Voltál már valaha is ideges egy dolgozat előtt, félemlített meg valaha is egy zsarnokoskodó sulitárs, vagy rémisztett már meg valaha is egy pletyka, amit rólad kezdtek el terjeszteni? Mi voltunk már ilyen helyzetekben. Sőt! Mi még néha most is, hiszen híresek vagyunk, állandóan mennek rólunk a pletykák és egyéb dolgok. Akkor amikor először megtörténtek nem volt könnyű kezelni ezeket a szituációkat, de tudva, amit most tudunk, gond nélkül megoldanánk őket, ha most történnének velünk.
- Például amikor mi koncert előtt vagyunk csak úgy, mint ti mondjuk egy vizsga, iskolai színdarab, szóbeli felelet vagy sportesemények előtt idegesek vagyunk, izgulunk, hogy mi lesz. Ha veletek ilyen történik csináljátok a következőket, nekünk bevált:
* Lélegezz mélyen és lassan! Hunyd be a szemed, és gondolj egy olyan pillanatra, amikor teljesen magabiztos voltál - mint amikor gólt rúgtál, vagy tudtad, hogy sikerült egy vizsgád.
* Gondolj egy bátorító szóra vagy mondatra, ami inspirál - mint például "Meg tudom csinálni!" vagy "Ez nem nagy ügy!" Ismételgesd addig, amíg teljesen el nem hiszed. Ezt a gyakorlatot bárhol és bármikor megcsinálhatod. És a legjobb az egészben, hogy senkinek nem kell tudnia, hogy valójában mit is teszel! Mi is mindig ezt csináljuk egy koncert, vagy egy fellépés előtt és nálunk beválik! Plusz hihetetlenül sok erőt ad a rajongóink szeretete!
- Pontosan! Ám még ilyenkor is előfordulhat, hogy hirtelen nem tudjuk a dalszöveget, vagy például ti elfelejtetek egy sort versmondás közben vagy egy részt egy színdarabban. De nem gond! Erre is van 5 tippünk, hogy hogyan tudod kivágni magad az ilyen helyzetek alól!
1. Ugorj a következő sorra, amire emlékszel és folytasd onnan (ez inkább versnél és színdarabnál jön be. Nálunk a daloknál nem annyira, de most nem is az a lényeg, hogy magunknak, hanem, hogy nektek adjunk tanácsokat).
2. Mondj az elfelejtett rész helyett valami olyat, ami az előadás lényegéhez kapcsolódik (mi ilyenkor szoktuk bevetni azt, hogy a közönség felé tartjuk a mikrofont, hogy énekeljék ők vagy hirtelen belekiáltunk valami olyat, hogy : "nem hallom elég hangosan a hangotokat!" vagy "na élvezitek? Jó a buli?").
3. Lepd meg a hallgatóságot azzal, hogy dalra fakadsz (bár ezt nem ajánljuk, ha komoly dologról van szó de mi ha klippet forgatunk akkor ezt szoktuk csinálni. Ezeket a részeket általában be is rakják egy bakivideó szerűségbe).
4. Ha színdarabban szerepelsz, mondd azt, hogy "sor" és a rendező odasúgja majd a következő sort.
5. Ha szóban felelsz, kérd meg egy barátodat, hogy tartsa rajtad a szemét. Ha látja, hogy képszakadás van, tegyen fel egy kérdést, amire már készültél a válasszal - ez segít majd átlendülni a kínos részen.
- És adunk 5 tippet arra is, hogy hogyan szedd rendbe magad, ha pl. ilyenkor ömlik rólad a víz.
1. Ne viselj hosszú ujjú felsőt, amikor tudod, hogy szerepelni fogsz.
2. Próbáld magad lehűteni azzal, hogy jegesmedvének képzeled magad a Déli-sarkon, vagy hóembernek egy hóviharban.
3. Próbáld meg ne felmelegíteni a karjaidat, tartsd őket magad mellett, ameddig csak lehet (iszonyúan gáz, ha főleg egy lánynak egy hatalmas izzadságfolt éktelenkedik a hónalján).
4. Az első adandó alkalommal kérj elnézést, és menj ki a mosdóba. Töröld meg a hónaljadat papírtörülközővel, vagy szárítsd meg őket a szárító alatt.
5. Mindig tarts magadnál dezodort a táskádban!
- Nos mára ennyi lett volna Bom és Dara saját showja! Holnap azt fogjuk elmondani, hogy hogyan védekezz a zsarnokok ellen! Annyeong! - kapcsolta ki Bom a kamerát.
- Hallod mi profik vagyunk! - adtam Bomnak pacsit.
- Azok! De most már pakoljunk, mert sosem végzünk! - nevetett.
Pakolni kezdtünk és egyre izgatottabban vártuk a holnapot.
Közben CL és Minzy is pakoltak. Minzy már nem volt megsértődve. Amikor végeztek a pakolással még csináltak egy képet is.
- Jujj! Én alig várom már azt a tábort! - ugrált Minzy.
- Én is! Vajon milyen bandák jönnek még? - gondolkodott CL.
Egész korán lefeküdt mindenki, hogy másnap föl tudjunk kelni. Hajnali négy felé fölébredtem. Valami zajt hallottam.
- Bom! - löködtem meg suttogva Bomot. - Kelj fel! Hallod?
- M... mi van? - kérdezte kómásan.
- Valamit hallottam!
Ekkor hallottuk, hogy kinyitódik a bejárati ajtó.
- Jézusom! Jézusom! - ült fel Bom és hozzám bújt...



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése