2012. május 24., csütörtök

2NE1 girls life ~

- Sssss - csitítottam Bomot, majd feszülten figyeltem a bejárati ajtót, melyen öt alak jött be. A sötét miatt nem láttuk, kik ők és azt sem tudtuk, hogy hogyan jutottak be. Benéztek a szobába és látták, hogy Bommal őket figyeljük. Elindultak felénk.
Hirtelen kipattantam az ágyból és ordítva rávetettem magam az egyikre.
- Hééé! - kiabált. - Szedjétek le rólam!
Ekkor felkapcsolódott a villany. CL és Minzy volt. A következő kép fogadta őket: Én T.O.P. hátán lógtam, a többiek próbáltak leszedni róla, Bom pedig tátott szájjal épp ugrani akart utánam.
- Ti meg mi a jó fészkes fenét csináltok? - kerekedett ki Minzy szeme.
Ekkor vettem észre, hogy akik bejöttek azok csak a fiúk és akire ráugrottam az T.O.P.
- Hát őő.... m... mi csak... - dadogtam.
- Leszállnál már rólam? - kérdezte T.O.P. most már dühösen.
- O... bocsi... - szálltam le róla. - Na szóval azt hittük betörők vagytok. - pirultunk el Bommal.
- betörők mi? Na, kész vagytok? - tette csípőre a kezét GD.
 - Szerinted úgy nézünk ki? - mutatott unott arccal, kócos fejére CL.
- Akkor csipkedjétek magatokat! - sürgetett minket Taeyang.
- Jó. - mondtuk.
- Na, mi lesz? - kérdezte T.O.P., mivel nem mozdultunk.
- Basszus, kimennétek? Egy csaj nem tud úgy készülni, hogy közbe nézik! - toporzékolt Bom.
- Egek ura! - kiáltott fel, meglehetősen furcsa hangon, tekintetét égnek emelve Taeyang, majd kimentek.
Kb háromnegyed óra alatt mindenki elkészült. A srácok kint, az ajtó előtt már az összes körmüket lerágták türelmetlenségükben. Mikor kiléptünk felkiáltottak.
- Na végre! Siessünk, mert még elkésünk.
- Van még fél óránk! - néztem az órámra.
- Annyi elég lesz, hogy a reptérre érjünk. Gooooo! - ugrándozott GD. Ilyenkor mindig hiperaktív.
Hamarabb odaértünk, mint gondoltuk. Negyed óra alatt lennt voltunk. Még mindig sötét volt.
- Hány óra van? - kérdezte Minzy.
- Most van hajnali fél öt. - válaszoltam.
- Srácok gyertek, már felülhetünk a gépre. - szaladt oda hozzánk és a fiúkhoz GD.
- Nem tennétek meg, hogy az én cuccaimat felviszitek a gépre? - néztem rájuk kiskutyaszemekkel. - Én szeretnék elmenni venni valami újságot meg valami nasit.
- Kaját kapsz a gépen is. - mondta T.O.P.
- Jó, de én most akarok valami csokit meg újságot szóval... légyszii. - tettem össze a kezeimet.
- Jó, jó. - mosolyodott el T.O.P.
- Imádlak. - nyomtam egy puszit az arcára, majd elszaladtam.
- Dara várj! Én is megyek. - adta a cuccait T.O.P. kezébe Bom is.
- Én is! - kiáltott Minzy.
- Akkor már én is! - kiáltotta CL is és mind a ketten Tempora dobták a cuccaikat, majd utánunk futottak.
T.O.P. a sok bőrönd között megszeppenten pislogott.
Már egy öt perce nézelődtünk az újságosnál amikor CL felkiáltott.
- Úr isten! Már két perce elvileg felszállt a gép!
Mindenki elfehéredett.
- D... de nélkülünk úgysem szállnak fel... u... ugye? - néztem a lányokra falfehérre váltan.
Gyorsan megvettük az újságokat és rohantunk.
- Ott van! Nem hagytak itt! - mutatott előre Minzy.
Amikor odaértünk a srácok mérgesen álltak a gép előtt.
- Ti meg hol a jófrancban voltatok? - cseszett le minket Seungri.
- Húzás föl a gépre. - taszigáltak minket.
- De még nem vettem csok... - ahogy megláttam a fiúk szúrós tekintetét, inkább elhallgattam és felszálltam. 
A repülőn Bom mellé ültem.
- Hallod mi lenne ha megint kameráznánk? Most csak úgy. - vigyorgott Bom, majd még mielőtt válaszolhattam volna, elővette a kameráját.

Hátranéztünk, hogy ki szólt be nekünk. Seungri szúrós tekintetével találtuk szembe magunkat. Gyorsan vissza is fordultunk. Kb. három óra repülőút után meg is érkeztünk.
- Hát ez nem votl valami hosszú út... - mondta Minzy amikor leszálltunk a repülőről.
- Na srácok, menjetek, vegyetek valami nasit és intézzétek el a folyóügyeket, mert innen kocsival megyünk tovább. Hamarosan jön két fekete terepjáró, azokkal megyünk. - jelentette ki a menedzser.
- Oké, akkor a lányok külön kocsival mennek. - vigyorgott GD.
- Akkor már te is mehetsz velük. - vigyorgott Taeyang is. GD erre játékosan megboxolta Taeyang vállát.
A lányokkal bementünk az ottani boltba.
- Elnézést, hol van a mosdó? - kérdeztem meg az eladót. Amikor megmutatták nekünk, a lányokkal elfoglaltuk. Egy jó húsz percet bent időztünk. Észre sem vettük. Mire kimentünk, csak egy terepjáró volt ott.
- Na, a fiúk szépen itt hagytak minket, a menedzser pedig már elment egy harmadik autóval... - tette csípőre a kezét CL.
- Na, gyertek szálljunk be. - nyitottam ki a kocsi ajtaját. A lányokkal mit sem sejtve arról, hogy mekkora bajba kerültünk, beszálltunk és elindultunk.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése